header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Denise de Zeeuw
Aanvoerder Carola van der Klein
Trainer Joost Wouters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zundert D1 Mistral D1 11:00
Push D13 HSD D1 11:45
Etten-Leur D7 Tempo D3 12:00
Tempo D2-O Zevenbergen D1 13:00
Zwart-Wit D9 Zwart-Wit D8 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zevenbergen D1 17 44 14 2 1
2 Zwart-Wit D9 17 40 12 4 1
3 Etten-Leur D7 17 35 11 2 4
4 Tempo D3 17 34 10 4 3
5 Oudenbosch D1 16 32 10 2 4
6 Zundert D1 17 28 8 4 5
7 Zwart-Wit D8 16 26 8 2 6
8 HSD D1 17 17 5 2 10
9 Push D13 17 10 2 4 11
10 Tempo D2-O 17 9 2 3 12
11 Mistral D1 17 8 2 2 13
12 Breda D9 17 4 1 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr MHC Tempo D2-O 13:00 uit
26 mei HC Etten-Leur D7 12:45 thuis - V1 Zolder Waterveld
2 jun M.H.C. Oudenbosch D1 11:00 uit
9 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D9 12:45 thuis - V1 Zolder Waterveld
16 jun Zundertse Hockeyclub D1 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Breda D9 Mistral D1 (0-4)scheduled
Push D13 Zevenbergen D1 (1-6)final
Zwart-Wit D9 Oudenbosch D1 (5-1)scheduled
Zwart-Wit D8 Tempo D2-O (2-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Tempo D3 Mistral D1 (7-1)scheduled
Tempo D2-O Zwart-Wit D9 (0-1)final
Oudenbosch D1 Zundert D1 (1-1)scheduled
Zevenbergen D1 HSD D1 (5-0)scheduled
Etten-Leur D7 Push D13 (1-1)final
Breda D9 Zwart-Wit D8 (0-10)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
HSD D1 Tempo D3 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Zundert D1 Zwart-Wit D9 (2-2)final
Zevenbergen D1 Mistral D1 (9-0)scheduled
HSD D1 Etten-Leur D7 (2-1)final
Breda D9 Tempo D2-O (0-5)final
Push D13 Oudenbosch D1 (2-6)final
Zwart-Wit D8 Tempo D3 (1-2)final
DINSDAG 19 SEPTEMBER 2023
Zundert D1 Etten-Leur D7 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oudenbosch D1 HSD D1 (5-1)final
Zevenbergen D1 Zwart-Wit D8 (4-0)final
Tempo D2-O Zundert D1 (0-2)final
Etten-Leur D7 Mistral D1 (1-2)scheduled
Tempo D3 Breda D9 (5-0)scheduled
Zwart-Wit D9 Push D13 (4-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Push D13 Zundert D1 (0-3)final
Tempo D3 Tempo D2-O (6-0)final
Zwart-Wit D8 Etten-Leur D7 (2-1)final
HSD D1 Zwart-Wit D9 (0-4)final
Oudenbosch D1 Mistral D1 (5-1)scheduled
Breda D9 Zevenbergen D1 (0-6)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Zundert D1 HSD D1 (2-4)final
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D8 (7-2)final
Etten-Leur D7 Breda D9 (6-1)scheduled
Zevenbergen D1 Tempo D3 (7-1)final
Zwart-Wit D9 Mistral D1 (5-2)scheduled
Tempo D2-O Push D13 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Mistral D1 Zundert D1 (1-5)scheduled
Zwart-Wit D8 Zwart-Wit D9 (2-2)final
Breda D9 Oudenbosch D1 (2-13)scheduled
HSD D1 Push D13 (5-2)final
Tempo D3 Etten-Leur D7 (2-2)final
Zevenbergen D1 Tempo D2-O (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Zundert D1 Zwart-Wit D8 (1-0)final
Tempo D2-O HSD D1 (1-2)final
Zwart-Wit D9 Breda D9 (5-1)scheduled
Oudenbosch D1 Tempo D3 (0-3)final
Etten-Leur D7 Zevenbergen D1 (4-3)final
Push D13 Mistral D1 (1-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Mistral D1 HSD D1 (4-4)scheduled
Breda D9 Zundert D1 (0-11)final
Zwart-Wit D8 Push D13 (3-0)final
Zevenbergen D1 Oudenbosch D1 (4-1)scheduled
Etten-Leur D7 Tempo D2-O (6-0)final
Tempo D3 Zwart-Wit D9 (0-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Tempo D2-O Mistral D1 (2-0)scheduled
Zundert D1 Tempo D3 (1-1)final
Push D13 Breda D9 (7-1)final
HSD D1 Zwart-Wit D8 (1-7)final
Oudenbosch D1 Etten-Leur D7 (2-5)scheduled
Zwart-Wit D9 Zevenbergen D1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Zevenbergen D1 Zundert D1 (2-2)final
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D9 (0-2)final
Tempo D3 Push D13 (4-2)final
Breda D9 HSD D1 (2-9)final
Tempo D2-O Oudenbosch D1 (0-3)scheduled
Zwart-Wit D8 Mistral D1 (8-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Mistral D1 Breda D9 (3-4)scheduled
Tempo D3 HSD D1 (3-0)final
Zevenbergen D1 Push D13 (9-3)final
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D9 (2-2)scheduled
Tempo D2-O Zwart-Wit D8 (0-1)final
Etten-Leur D7 Zundert D1 (6-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Mistral D1 Tempo D3 (1-3)scheduled
Zwart-Wit D8 Breda D9 (3-0)scheduled
HSD D1 Zevenbergen D1 (0-1)final
Zundert D1 Oudenbosch D1 (0-5)final
Push D13 Etten-Leur D7 (2-10)final
Zwart-Wit D9 Tempo D2-O (4-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Oudenbosch D1 Push D13 (3-1)final
Tempo D3 Zwart-Wit D8 (1-2)final
Etten-Leur D7 HSD D1 (6-1)final
Mistral D1 Zevenbergen D1 (0-3)scheduled
Tempo D2-O Breda D9 (1-1)final
Zwart-Wit D9 Zundert D1 (2-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Mistral D1 Etten-Leur D7 (0-10)scheduled
Zundert D1 Tempo D2-O (2-0)final
Push D13 Zwart-Wit D9 (1-1)final
HSD D1 Oudenbosch D1 (1-2)final
Breda D9 Tempo D3 (1-5)final
Zwart-Wit D8 Zevenbergen D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Zundert D1 Push D13 (3-1)final
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D8 (4-2)final
Tempo D2-O Tempo D3 (1-3)final
Mistral D1 Oudenbosch D1 (0-3)scheduled
Zwart-Wit D9 HSD D1 (4-0)final
Zevenbergen D1 Breda D9 (7-0)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Mistral D1 Zwart-Wit D9 (0-2)scheduled
HSD D1 Zundert D1 (0-1)scheduled
Push D13 Tempo D2-O (4-0)final
Tempo D3 Zevenbergen D1 (2-2)final
Zwart-Wit D8 Oudenbosch D1 (2-3)scheduled
Breda D9 Etten-Leur D7 (1-5)final