header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 16-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MD1 Jan Coenen V1 - AB
18:30 - 20:00 JA1 V2 - AB
18:30 - 20:00 JD1 Jan Coenen V1 - AB
19:00 - 20:00 MD2 Joelle Kampman
Katelijn van Dijk
V2 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Richard Stoop V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC1 Jan Coenen
Joelle Kampman
V1 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Elke Crezee
Sacha Steenstra
V1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Team Heren1 V1 - CD
19:00 - 20:30 MA1 Noor van Opstal V1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Roy Ambachtsheer V2 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Team Dames1 V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jan Coenen V2
20:30 - 22:00 Heren 1 Larsen Coenen V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 17:45 Deltalent B/C-jeugd Trainingsgroep V1 - BC
15:30 - 17:45 Deltalent D-jeugd Trainingsgroep V1 - A
18:00 - 20:00 Inlooptraining D/C/B-jeugd Trainingsgroep V2 Gezamenlijke training voor D/C/B teams (jongens en meisjes)
18:00 - 18:45 Keepers M6E1, J6E1, M8E1, MD1, MD2, MD3, MC2, MC3 Trainingsgroep V1 - CD
18:45 - 19:30 Keepers JA1, JC1, MC1 Trainingsgroep V1 - CD Keeperstraining senioren
19:00 - 20:00 MC3 Martijn van der Maden
Rachel Brocklebank
V1 - AB
19:30 - 20:15 Keepers MA1, MA2, MB1 Trainingsgroep V1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 30+ Bjørn Akkermans V1 - AB
20:15 - 21:00 Keepers D1, H1, Vet A, D30+ Trainingsgroep V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Paul Petit V2 - CD
20:30 - 22:00 MA2 Tyron Mcleod V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JD1 Jan Coenen V1 - AB
17:30 - 19:00 MB1 Roy Ambachtsheer V1 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Joris Petit V2 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Noor van Opstal V2 - CD
19:00 - 20:30 Dames 2 Joost Wouters V1 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Martin Dijk V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Joris Petit V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 Vet A Lars Akkermans V1 - AB
20:30 - 22:00 Vet B Fedde Kielman V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Laura Lormann-Zwartelé
Lonneke Schram
V1 - A Training Benjamins & Funkey
17:00 - 18:00 Funkey Laura Lormann-Zwartelé
Lonneke Schram
V1 - B Training Benjamins & Funkey
17:00 - 18:00 JF1 Laurens Krijgsman V2 - CD
17:00 - 18:00 MF1 Jack Stanton
Pippa Govaart
V1 - CD
17:30 - 19:00 M8E1 Puck van der Post
Rachel Brocklebank
V2 - AB
18:00 - 19:00 J6E1 Larsen Coenen
Laurens Krijgsman
V2 - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Jack Stanton
Joelle Kampman
V1 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Jan Coenen V1 - AB
19:00 - 20:30 MD1 Elke Crezee
Laura Borg
V1 - CD
19:00 - 20:30 MD2 Joelle Kampman
Katelijn van Dijk
V2 - AB
19:00 - 20:30 MD3 Olivier Drinóczy
Janneke van Dijk
V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Larsen Coenen V2