header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Denise de Zeeuw
Aanvoerder Carola van der Klein
Trainer Joost Wouters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mistral D1 Breda D9 0:00
Tempo D3 HSD D1 10:30
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D9 11:00
Zevenbergen D1 Push D13 11:00
Tempo D2-O Zwart-Wit D8 11:00
Etten-Leur D7 Zundert D1 13:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zevenbergen D1 11 28 9 1 1
2 Zwart-Wit D9 11 26 8 2 1
3 Tempo D3 11 21 6 3 2
4 Oudenbosch D1 11 19 6 1 4
5 Zundert D1 11 19 5 4 2
6 Zwart-Wit D8 11 17 5 2 4
7 Etten-Leur D7 11 17 5 2 4
8 HSD D1 11 17 5 2 4
9 Tempo D2-O 11 8 2 2 7
10 Mistral D1 11 8 2 2 7
11 Push D13 11 6 1 3 7
12 Breda D9 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt B.H.V. Push D13 11:00 thuis - V1 Zolder Waterveld
10 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 12:30 uit
17 mrt HC Mistral D1 n.n.b uit
24 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D8 n.n.b uit
7 apr BH&BC Breda D9 10:30 thuis - V1 Zolder Waterveld
14 apr MHC Tempo D3 n.n.b uit
21 apr MHC Tempo D2-O n.n.b uit
26 mei HC Etten-Leur D7 12:45 thuis - V1 Zolder Waterveld
2 jun Oudenbosch D1 n.n.b uit
9 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D9 12:45 thuis - V1 Zolder Waterveld
16 jun Zundertse Hockeyclub D1 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Breda D9 Mistral D1 (0-4)scheduled
Push D13 Zevenbergen D1 (1-6)final
Zwart-Wit D9 Oudenbosch D1 (5-1)scheduled
Zwart-Wit D8 Tempo D2-O (2-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Tempo D3 Mistral D1 (7-1)scheduled
Tempo D2-O Zwart-Wit D9 (0-1)final
Oudenbosch D1 Zundert D1 (1-1)scheduled
Zevenbergen D1 HSD D1 (5-0)scheduled
Etten-Leur D7 Push D13 (1-1)final
Breda D9 Zwart-Wit D8 (0-10)final
WOENSDAG 13 SEPTEMBER 2023
HSD D1 Tempo D3 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Zundert D1 Zwart-Wit D9 (2-2)final
Zevenbergen D1 Mistral D1 (9-0)scheduled
HSD D1 Etten-Leur D7 (2-1)final
Breda D9 Tempo D2-O (0-5)final
Push D13 Oudenbosch D1 (2-6)final
Zwart-Wit D8 Tempo D3 (1-2)final
DINSDAG 19 SEPTEMBER 2023
Zundert D1 Etten-Leur D7 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oudenbosch D1 HSD D1 (5-1)final
Zevenbergen D1 Zwart-Wit D8 (4-0)final
Tempo D2-O Zundert D1 (0-2)final
Etten-Leur D7 Mistral D1 (1-2)scheduled
Tempo D3 Breda D9 (5-0)scheduled
Zwart-Wit D9 Push D13 (4-1)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Push D13 Zundert D1 (0-3)final
Tempo D3 Tempo D2-O (6-0)final
Zwart-Wit D8 Etten-Leur D7 (2-1)final
HSD D1 Zwart-Wit D9 (0-4)final
Oudenbosch D1 Mistral D1 (5-1)scheduled
Breda D9 Zevenbergen D1 (0-6)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Zundert D1 HSD D1 (2-4)final
Oudenbosch D1 Zwart-Wit D8 (7-2)final
Etten-Leur D7 Breda D9 (6-1)scheduled
Zevenbergen D1 Tempo D3 (7-1)final
Zwart-Wit D9 Mistral D1 (5-2)scheduled
Tempo D2-O Push D13 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Mistral D1 Zundert D1 (1-5)scheduled
Zwart-Wit D8 Zwart-Wit D9 (2-2)final
Breda D9 Oudenbosch D1 (2-13)scheduled
HSD D1 Push D13 (5-2)final
Tempo D3 Etten-Leur D7 (2-2)final
Zevenbergen D1 Tempo D2-O (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Zundert D1 Zwart-Wit D8 (1-0)final
Zwart-Wit D9 Breda D9 (5-1)scheduled
Tempo D2-O HSD D1 (1-2)final
Oudenbosch D1 Tempo D3 (0-3)final
Etten-Leur D7 Zevenbergen D1 (4-3)final
Push D13 Mistral D1 (1-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Mistral D1 HSD D1 (4-4)scheduled
Breda D9 Zundert D1 (0-11)final
Zwart-Wit D8 Push D13 (3-0)final
Zevenbergen D1 Oudenbosch D1 (4-1)scheduled
Etten-Leur D7 Tempo D2-O (6-0)final
Tempo D3 Zwart-Wit D9 (0-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Tempo D2-O Mistral D1 (2-0)scheduled
Zundert D1 Tempo D3 (1-1)final
Push D13 Breda D9 (7-1)final
HSD D1 Zwart-Wit D8 (1-7)final
Oudenbosch D1 Etten-Leur D7 (2-5)scheduled
Zwart-Wit D9 Zevenbergen D1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Zevenbergen D1 Zundert D1 (2-2)final
Etten-Leur D7 Zwart-Wit D9 (0-2)final
Tempo D3 Push D13 (4-2)final
Breda D9 HSD D1 (2-9)final
Tempo D2-O Oudenbosch D1 (0-3)scheduled
Zwart-Wit D8 Mistral D1 (8-0)scheduled