header foto header foto header foto header foto header foto
 

Diensten

zaterdag 1 juni 2024 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Yorik Coenen Bardienst 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Fedde Spronk Bardienst 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Joep Govaart Bardienst 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Ruben van der Schaaf Bardienst 
12:30 - 14:15  Ouders/verzorgers van Feikje Jaspers Bardienst 
12:30 - 14:15  Ouders/verzorgers van Anouk Schaap Bardienst 
14:15 - 16:00  Team MO16-1 Bardienst 
14:15 - 16:00  Team MO16-1 Bardienst 
zondag 2 juni 2024 
09:45 - 12:00  Team Dames 30+ Bardienst 
09:45 - 12:00  Team Dames 30+ Bardienst 
12:00 - 13:30  Team Dames Jong 1 Bardienst 
12:00 - 13:30  Team Dames Jong 1 Bardienst 
13:30 - 16:00  Attila Drinóczy Bardienst 
13:30 - 16:00  Bjørn Akkermans Bardienst 
16:00 - 17:00  Team Dames Jong 1 Bardienst 
16:00 - 17:00  Team Dames Jong 1 Bardienst 
zaterdag 8 juni 2024 
08:30 - 09:45  Ouders/verzorgers van Sophia Peeters Bardienst 
08:30 - 09:45  Ouders/verzorgers van Nova Polhuijs Bardienst 
09:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sophia Kleijn Bardienst 
09:45 - 11:00  Ouders/verzorgers van Roos de Groot Bardienst 
11:00 - 12:15  Team MO12-1 Bardienst 
11:00 - 12:15  Team MO12-1 Bardienst 
12:15 - 13:30  Team MO12-2 Bardienst 
12:15 - 13:30  Team MO12-2 Bardienst 
13:30 - 14:45  Team JO14-1 Bardienst 
13:30 - 14:45  Team JO14-1 Bardienst 
zondag 9 juni 2024 
12:00 - 14:15  Team Heren1 Bardienst 
12:00 - 14:15  Team Heren1 Bardienst 
14:15 - 17:15  Team Dames1 Bardienst 
14:15 - 17:15  Team Dames1 Bardienst 
17:15 - 18:00  Team Heren1 Bardienst 
17:15 - 18:00  Team Heren1 Bardienst 
zaterdag 15 juni 2024 
00:00 - 00:00  Team JO14-1 Bardienst 
00:00 - 00:00  Team JO14-1 Bardienst 
zondag 16 juni 2024 
10:15 - 12:30  Martijn de Lint Bardienst 
10:15 - 12:30  Martijn Breet Bardienst 
12:30 - 15:00  Team Dames 30+ Bardienst 
12:30 - 15:00  Team Dames 30+ Bardienst 
15:00 - 16:00  Martijn de Lint Bardienst 
15:00 - 16:00  Martijn Breet Bardienst