header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 10-2-2020 t/m 22-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Recreanten Trainingsgroep V1 HOCKEY MASTERS - Hockey school - F, E,D leeftijd
17:30 - 19:00 MD1 Laura Borg V2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Roy Ambachtsheer V1 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Cheyenne Bollekamp V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Mike van Broekhoven V1 - AB
20:30 - 22:00 MA2 Richard Stoop V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MB2 Roy Ambachtsheer V2 - AB
17:30 - 19:00 MD2 V1 - CD MA1 - Adoptie team
17:30 - 19:00 MD3 Fleur Kleiman V2 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Joelle Kampman V1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 V1 - CD Heren 1 - Adoptie Team
19:00 - 20:30 JC1 Jesper Tieman
Stijn Vonk
V2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Noor van Opstal V1 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Jan Coenen V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Jan Coenen V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Larsen Coenen V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Recreanten Trainingsgroep V1 - AB DELTALENT
17:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD 17.00-18.00 Jongste jeugd + MD2 (HCZ trainer) 18.00-19.00 D/C/B/A (Thomas, + HCZ trainers) 19.00-20.00 Senioren (H1 + HA / D30+) (Thomas)
18:00 - 19:00 M8E1 Olivier Drinóczy V1 - AB
19:00 - 20:30 MA2 Richard Stoop V1 - AB HEREN 2 - adoptie team
19:00 - 20:30 MC1 Roy Ambachtsheer V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 30+ Bjørn Akkermans V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Paul Petit V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MC3 Joelle Kampman V1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Noor van Opstal V1 - CD laatste 1/2 uur samen met Dames 1 (19;30-20;00)
19:00 - 20:30 MB1 Jan Coenen V1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 V2 - AB
19:30 - 20:30 Dames 1 Joris Petit V1 - CD Tim & Joris Petit eerste 1/2 uur samen met Meisjes A (19;30-20;00)
20:30 - 21:00 Dames 1 Joris Petit V2 - AB Tim + Joris Petit
20:30 - 22:00 Trimmers Nicole Rond V2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A Lars Akkermans V1 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen B Fedde Kielman V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey Laura Lormann-Zwartelé
Pippa Govaart
V1 - A
17:00 - 18:00 J8E1 Dave van den Elshout
Jack Stanton
Olivier Drinóczy
V2 - C
17:00 - 18:00 JF1 Jack Stanton V1 - C met hulp van 1x ouder
17:00 - 18:00 M6E1 Puck van der Post
Rachel Brocklebank
V2 - B
17:00 - 18:00 M8E1 Olivier Drinóczy V2 - D
17:00 - 18:00 MF1 V1 - D
17:00 - 18:00 Mixed F1 Joelle Kampman
Annabel Weij
V1 - B
18:00 - 19:00 MD1 Frederique Bruinsma
Isabelle van Ravenstein
V1 - A
18:00 - 19:00 MD2 Janneke van Dijk V1 - B
18:00 - 19:00 MD3 Fleur Kleiman V1 - C
19:00 - 20:30 JB1 V1 - AB HEREN 1 - Adoptie team
19:00 - 20:30 JC1 Jesper Tieman
Stijn Vonk
V1 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Cheyenne Bollekamp V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Larsen Coenen V1 - AB